Profesionální grafika, ikony, tiskové šablony, pozadí, vektory a další

Středověké textové efekty pro Photoshop – 1. část 80 Kč

Středověké textové efekty pro Photoshop – 1. část

Admin
  • Originalita
  • Zpracování
Sponzorované odkazy:


STŘEDOVĚKÉ Photoshop Textové efekty 1 z 2 (# 01 až # 12)

Balíček zahrnuje 12 individuálních. Soubory PSD s oddělenými textové efekty. – Chcete-li upravit, stačí kliknout na text s typem nástroje a změny textu. – Chcete-li změnit písmo vyberte obou vrstev a změnit písmo! Je velmi snadné!

. ASL soubor v ceně -. Chcete-li přidat ASL soubor, stačí dvakrát klikněte na středověkém Photoshop-Text-efekty-1of2.asl souborů a přejděte na „Styly“ ve Photoshopu.

Získáte lepší výsledek, pokud používáte tmavém pozadí (bonus: dva tmavé vzory v ceně)

Názvy písem a odkazy ke stažení, nebo koupit v balení!

Poznámka: Tyto „textové efekty“ jsou chápány dvěma styly vrstev.Druhá vrstva styl je pouze doplňkové, důležité účinky jsou v první vrstvě stylu.

MEDIEVAL Photoshop Text Effects 1 of 2 (#01 to #12)

The pack include 12 individual .PSD files with separated text effects. – To edit, just click on the text with the type tool and change the text. – If you want to change the font just select both layers and change the font! Is very Easy!

.ASL file included – To add the .ASL file, just double click in Medieval-Photoshop-Text-Effects-1of2.asl file and go to the “styles palette” in Photoshop.

You get a better result if you use dark backgrounds (bonus: two dark patterns included)

Font names and links to free download or buy inside the pack!

Note: these “text effects” are comprehended with two layer styles. The second layer style is only complementary, the important effects are in the first layer style.

468 ad

Přidejte komentář

Vyberte hodnocení